Trasy

BUDY MICHAŁOWSKIE – WARKA ( POLECAMY ! )

Trasa o długości 16 km – jej przepłynięcie zajmuje około 4 – 6 godzin.
Doskonała dla rodzin z dziećmi. Mniej więcej w połowie trasy w miejscowości Biała Góra jest doskonała lokalizacja na zorganizowanie sobie ogniska/grilla i chwilę odpoczynku przed dalszą częścią spływu.

Zobacz więcej

BIAŁOBRZEGI – WARKA

Trasa o długości ok. 28 km – jej przepłynięcie zajmuje około 5 – 6 godzin + postoje (w praktyce 7-9 h).Dla tych, którzy już wcześniej troszkę pływali kajakami ale chcą się wyciszyć i odreagować codzienne stresy. Po drodze tylko widok: lasów, łąk, ptaków, ryb i bobrów, jeśli zechcą się nam pokazać.
Drogę można pokonać w ciągu jednego lub dwóch dni, wówczas polecamy zorganizować sobie nocleg pod namiotem np. nad brzegiem rzeki w Budach Michałowskich.

Zobacz więcej

PRZYBYSZEW – WARKA

Trasa o długości ok. 37 km – jej przepłynięcie zajmuje około 7 – 9 godzin + postoje.
Dla tych, którzy już wcześniej kilka razy pływali kajakami i chcieliby podjąć większe wyzwanie lub dla tych, którzy chcą spędzić w kajaku dwa dni, wówczas polecamy zorganizować sobie nocleg pod namiotem np. nad brzegiem rzeki w Brankowie.

Zobacz więcej

INNE TRASY PILICA

Pozostałe trasy spływu kajakowego na rzece Pilica do uzgodnienia indywidualnego

Prosimy o kontakt telefonicznie pod numerami:

883 99 88 76 lub 507 15 30 99

lub mailowo: kontakt@kajakiwarka.pl

Zadzwoń i zarezerwuj

507 153 099 lub 883 99 88 76

O nas

Jesteśmy wypożyczalnią kajaków z siedzibą w Warce, która od kilkunastu lat organizuje wypoczynek na rzece dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Pilica jest chętnie wybierana zarówno przez osoby początkujące czy rodziców z dziećmi, jak również doświadczonych kajakarzy którzy decydującą się na nieco dłuższe trasy.